Nasza misja

Twe sukienki to nie tylko sklep, ale także miejsce spotkań kobiet, które chciałyby odkryć swoją prawdziwą kobiecość.

Pragniemy zachęcać kobiety do zmiany stylu i do noszenia sukienek.
Z naszych obserwacji wynika, iż dużo młodych kobiet potrzebuje i poszukuje eleganckich ubrań. Damami pragną być dwudziestolatki, a nawet nastolatki. W mediach społecznościowych powstają grupy zrzeszające kobiety, które szczycą się tym, że na co dzień noszą spódnice i sukienki. Wraca moda na kobiecość z klasą.
Można się u nas napić kawy, herbaty, zjeść coś słodkiego, bez pośpiechu obejrzeć ubrania i skorzystać z porady stylistki.

Wydarzenia w TweSukienki.pl

Cyklicznie organizujemy w Warszawie wydarzenia, których celem jest stworzyć przestrzeń do spotkania – między nami kobietami wszystko przedstawia się lepiej 🙂 .
Wydarzenia trwają cały dzień, tak żeby miały szansę wziąć w nich udział zarówno kobiety pracujące zawodowo, które mają wolne jedynie późne popołudnia, jak i mamy z małymi dziećmi, które preferują wcześniejsze godziny spotkań. Przyjdź, przymierz, zrelaksuj się, zobacz jak wyglądasz, nie musisz nic kupić. Poczuj się bezpiecznie, poczuj się zaakceptowana. Zainteresowane Panie prosimy o kontakt: poprzez maila sklep@twesukienki.pl lub zachęcamy do śledzeni nas na Facebooku.