Informacje

Jak być kobiecą? Wróć do korzeni! Przekonaj się jak ważny jest kobiecy ubiór

Jak odnaleźć w sobie kobietę? Czy sukienka może zmienić życie? Poznaj 5 tez na temat kobiecości i przekonaj się, że sukienka to najwspanialsze, co może przytrafić się kobiecie.
Jak być kobiecą?

Kobiecość to magia i tajemnica. Kobieta wygląda najbardziej intrygująco nie kiedy odsłania, lecz kiedy w umiejętny sposób, z klasą –zakrywa swoje ciało. Ciało kobiety jest świątynią, przepełnioną skarbami, o które należy dbać w wyjątkowy sposób.

Zamiast odkrywać kolejne partie ciała, lepiej zainwestować w sukienkę uszytą z wysokiej jakości, oddychającego materiału, który lepiej niż golizna, chroni od upałów. Oczywiście, kobiece kształty warto podkreślić! Nie ma nic wspanialszego niż kobieta w dobrze dobranej sukience, która w subtelny sposób uwydatnia piękną talię i zgrabne nogi. Dla kobiety priorytetami powinny być jednak szacunek do samej siebie i życie w zgodzie z naturą.
Nic tak nie zdobi kobiecej duszy, jak sukienka

Sukienka to strój towarzyszący kobiecie od stuleci. To ona najlepiej podkreśla damskie atuty i daje niesamowity komfort na co dzień. Warto pamiętać, że spodnie w naszej kulturze są obecne zaledwie od stu lat i wbrew powszechnej opinii nie są najlepszym rozwiązaniem dla kobiet, a wręcz przeciwnie –mogą deformować damską sylwetkę. Zgodnie z opiniami lekarzy ginekologów sukienka jest najbardziej naturalnym i zdrowym wyborem dla każdej kobiety.

Sukienka i szpilki sprawiają, że kobieta zmienia swoją gestykulację i sposób chodzenia. Kobieta, która czuje się piękna obniża ton głosu i częściej się uśmiecha. Sukienka potrafi zmienić nie tylko powierzchowność, ale też sposób myślenia i życia.

Kobiecość tkwi w szczegółach

Żyjemy w świecie wygody. Kobiety często stawiają na najprostsze ubrania z sieciówek: z reguły są to t-shirt i jeansy. Tymczasem, aby na co dzień zaznaczyć swoją kobiecość nie potrzeba wiele pracy –konieczna jest transformacja sposobu myślenia.

Sukienka to wyjątkowo wygodny outfit, który o poranku zakłada się zaledwie w kilka minut. To zaskakująco praktyczna kreacja, dająca kobietom na całym świecie wyjątkową moc, sprawiająca, że czują się one naturalnie i pięknie.

Wystarczy skompletować kilka gotowych zestawów, wybrać sukienki wykonane z przewiewnych materiałów na lato i zaopatrzyć się w kilka par kaszmirowych rajstop na zimę. (Nie)kobiecość, tak jak diabeł, tkwi w szczegółach.

,,Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane’’

To słynne zdanie Coco Chanel na stałe przyjęło się w kulturze. Naszym jednak zdaniem: nie ma brzydkich kobiet, są tylko takie, które nie są świadome swojego piękna i swoich atutów.

Własnie dlatego, w naszym showroomie, każda wizyta rozpoczyna się od filiżanki kawy, analizy sylwetki, doboru najbardziej optymalnej palety kolorystycznej do typu urody. Kilka trafnych wskazówek stylistycznych potrafi na nowo zbudować poczucie kobiecości i co najważniejsze, przywrócić pewność siebie i błysk w kobiecym oku.

Kobieta nazywa sukcesami wszystkie swoje kapitulacje

Tyle ile żyje kobiet na świecie, tyle damskich sylwetek można rozróżnić. Nie istnieje kobieta idealna. Odstające boczki, masywne uda, niewielkie piersi – to dylematy, które dotyczą większości z nas. Zamiast popadać w kompleksy, warto zrobić to co się da z tym, co posiadamy. Dobrze dobrany fason sukienki potrafi zdziałać cuda: optycznie wydłużyć sylwetkę, wyrównać proporcje ciała czy zamaskować niedoskonałości. Zapomnij o swoich wadach –zadbaj o to, by wyeksponować atuty.

Zachęcamy wszystkie panie, aby wzięły odpowiedzialność za swoją kobiecość –żeby pokochały siebie, odnosiły się do siebie z uwagą, troską i szacunkiem. Proponujemy, aby zaakceptowały swoje niedoskonałości, na które nie mają wpływu, a zabrały się do pracy nad tym, na co mają wpływ, by w efekcie zaczęły żyć pełnią życia i swojej kobiecej misji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *